«Люблю так, що на очі не бачу!»: Сергій Притула зворушливо привітав дружину з річницею весілля

На днях зіркове подружжя Катерини та Сергія Притули відзначило п’яту річницю одруження. Повідомляє «Ternopil-trend».

Відомий телеведучий з Тернопільщини розмістив ніжне привітання для дружини на своїй сторінці в соціальній мережі.

Сергій Притула розповів, що за ці п’ять років пара пережила чимало подій. Він встиг відбути понад 600 концертів, об’їздити півсвіту та поправитися на п’ять кілограмів. В той час дружина народила доньку, встигала працювати, займатися облаштуванням сімейного гніздечка та звичайно вихованням дітей.

Телеведучий подякував дружині за те, що вона навчилася готувати страви, які він любить та за те, що була поруч в усі важливі моменти. Сергій Притула наголосив, що його дружина Катерина з кожним роком стає красивішою та їй надзвичайно личить материнство.

В свою чергу він пообіцяв робити все аби коханій не соромно було виходити з ним в люди. Адже він дуже для цього постарається.

Нагадаємо, з другою дружиною Катериною Сопельник Сергій Притула познайомився на роботі.  На той час вона працювала у програмі «Підйом» та згодом допомагала телеведучому в роботі над проєктом «Вар’яти-шоу». 

Під час знайомства з Катериною Сопельник Сергій Притула був ще одруженим з першою дружиною. Однак, романтичні стосунки в пари з’явилися набагато пізніше.

Жінка одразу знайшла спільну мову з сином телеведучого від першого шлюбу Дмитром, який залишився проживати з батьком. Саме це вразило Сергія Притулу та спонукало створити сім’ю з Катериною Сопельник.

Через два роки після одруження в 2017 році відомий тернополянин вдруге став батьком: у нього народилася донечка Соломія. Сергій Притула був присутній на пологах та одразу після народження доньки опублікував  фото долоньки дитини.

Варто додати, що на своїй сторінці в соціальній мережі шоумен часто ділиться світлинами з відпочинку чи з буденного життя своїх дітей.

Comments