Відома тернопільська блогерка вийшла заміж

Ще на одну відому холостячку в Тернополі стало менше. Відома блогерка з майже мільйонною аудиторією Наталі Литвин вийшла заміж за свого обранця Олександра Куровського.  Повідомляє «Ternopil-trend».

Наречений тернополянки є також відомим блогером у Калуші. Молода пара відгуляла весілля у відпочинковому комплексі «Edem Resort Medical & SPA», що знаходиться неподалік Львова. На весілля запросили сімдесят гостей, серед яких були й інші популярні тернопільські блогери – Аліна Френдій та Тетяна Пренткович. 

Наталі Литвин та Олександр Куровський зареєстрували шлюб та відсвяткували подію у ресторані. Вінчання пройшло тижнем раніше. Весілля молода пара вирішила зробити лише для найрідніших, тому й кількість запрошених була досить невеликою.

Надзвичайно оригінальною була поява нареченого на весіллі, який приїхав на церемонію розпису на коні. Наречена у класичній пишній сукні приїхала на весілля на автомобілі. За весь вечір Наталі Литвин двічі змінила сукню. А перший танок молодят пара станцювала під композицію спеціально створену для них.

Завітав на весілля і зірковий гість Віктор Павлік, який виконав свої найвідоміші хіти – «Ти подобаєшся мені» та «Шикидим». Після весілля щаслива молода дружина активно відповідала на питання підписників про церемонію одруження.

Одне з головних питань, яке цікавило шанувальників блогерки це – чи окупилося їм весілля. За словами Наталі Литвин, повернулося лише 20 відсотків витрат. Однак, за її словами, для них з чоловіком це не є важливим, оскільки вони на прагнули заробити на весіллі. В іншому випадку молода пара могла вибрати усе найдешевше чи за рекламу, проте сім’я блогерів хотіла зробити все якнайкраще. Натомість молодята створили казку для себе та для гостей.

Варто додати, що до завоювання своєї аудиторії тернополянка працювала журналістом і навіть пробувала балотуватися до міської ради.

Comments

.,.,.,.