Відомий шоумен з Тернопільщини вирішив покинути «Вар’яти»

Засновник популярного гумористичного колективу Сергій Притула вирішив покинути команду «Вар’ятів». Повідомляє «Ternopil-trend».

На своїй сторінці в соціальній мережі шоумен з Тернопільщини записав відео, в якому розповів про припинення роботи з гумористичним колективом. За словами Сергія Притули, робота у «Вар’ятах» забирала в нього занадто багато часу. Як приклад він навів аргумент, що протягом року шість місяців він проводив на гастролях.

Тому, він вирішив більше уваги приділити суспільно-політичній роботі. На думку телеведучого, це зараз саме та сфера, яка потребує великих затрат часу. А поєднувати шоу-бізнес та політичну кар’єру неможливо.

Вільний час, який з’явиться в Сергія Притули, він планує присвятити розвитку політичної партії «Голос», спілкуванню з виборцями та підведення всіх патріотичних сил України під спільний знаменник.

Ще однією причиною виходу шоумена з колективу є те, що він не хоче підставляти учасників «Вар’ятів» через свою політичну кар’єру. Зокрема, Сергій Притула жодного разу не використав колектив для агітації, коли балотувався в парламент. Він наголосив, що «Вар’яти» залишаються аполітичним гумористичним шоу.

В свою чергу учасники колективу «Вар’ятів» записали зворушливе відео, у якому попрощалися із засновником та побажали йому всього найкращого в майбутніх починаннях.

Сергій Притула порадив своїм недругам, якщо вони мають якусь ненависть до нього, чи їм не подобається його діяльність, адресувати увесь негатив лише йому, оскільки «Вар’яти» є самостійним колективом, що не має відношення до шоумена.

Варто додати, що раніше Сергій Притула заявив про свій намір взяти участь у виборах мера Києва. Хоча, за даними останніх соціологічних опитувань телеведучий з Тернопільщини може розраховувати лише на 5 відсотків голосів виборців.

Comments

.,.,.,.