Віктор Павлік – відомий співак з Тернопільщини

Віктор Павлік десятки років виступає на сцені та і до сьогодні має безліч прихильників. Творчий шлях артиста не був простим, однак він зумів стати кумиром для багатьох українців. Повідомляє «Ternopil-trend».

Дитинство та юність Віктора Павліка

5

Головний романтик країни народився 31 грудня 1965 року в містечку Теребовля. Там і до цього часу мешкає матір артиста, яку він часто навідує. Ще в чотирьохрічному віці Віктор Павлік взяв до рук гітару, тому з перших років життя він не міг жити без музики.

Батько майбутнього співака Франко Іванович записав перші прояви творчості сина на касети магнітофону.

Вже в 16-річному віці Віктор Павлік почав заробляти собі на життя виступами. Він разом з інструментальним колективом «Еверест» грав на весіллях та в ресторанах. З часом талановитих хлопців помітили і запросили їх грати на постійній основі в будинку культури у Микулинцях.

Щомісяця учасники колективу отримували зарплату, проте не могли керувати своєю творчістю, адже змушені були виконувати радянські патріотичні пісні. За словами Віктора Павліка, його ранній репертуар був досить патріотичним, адже пісні такого спрямування були затребуваними та популярними в ті часи.

Освіту Віктор Павлік здобував в професійно-технічному училищі №18 в Полтаві, яке він успішно закінчив в 1984 році. У вісімнадцятирічному віці Віктора Павліка забрали в армію.

Знайомство з Іво Бобулом та початок музичної кар’єри.

1

Після повернення з армії Віктор Павлік познайомився з Іво Бобулом. Як часто зазначає співак, це знайомство стало для нього великою удачею.

На той час популярний співак Іво Бобул запропонував молодому виконавцю роботу в Тернопільській обласній філармонії. Протягом наступних чотирьох років з 1986 до 1991 року Віктор Павлік разом з групою ВІА «Віватон» гастролював з концертами по Україні.

Гастролювала група і закордоном. Учасники гурту побували в Польщі, Югославії, Чехословаччині, Румунії та Угорщині. Однак, всі овації від виступу отримував керівник групи Іво Бобул, адже Віктор Павлік був звичайним гітаристом.

В 1989 році співак успішно закінчив Теребовлянське вище училище культури, де отримав спеціальність диригента хору. Продовжив навчання Віктор Павлік в Тернопільській обласній філармонії, яку завершив в 1995 році.

Співак перевівся в Чернівецьку консерваторію, де почав виступати в складі гурту “Анна-Марія”, де він був не гітаристом, а сольним співаком.

Творчість Віктора Павліка

2

Важливою сходинкою в кар’єрі Віктора Павліка став фестиваль «Червона рута» у 1993 році. Група «Анна-Марія» посіла третя місце, а хіти виконані на фестивалі підкорили українські дискотеки. Велику популярність здобула пісня «Чорні окуляри» та «Ти подобаєшся мені». Варто додати, що хіт «Ти подобаєшся мені» і до сьогодні є однією з найулюбленіших ліричних композицій в багатьох українців.

В 1995 році співак виїхав в Туреччину, що й призвело до розпаду гурту «Анна-Марія», який в той час знаходився на піку своєї популярності. Повернувшись додому, Віктор Павлік розпочав сольну кар’єру. Першим альбомом, який побачив світ став «Шикидим». Він отримав шалену популярність в Україні та за її межами. 

Вже через чотири роки співак отримав звання народного артиста України. В 2005 році вийшов альбом Віктора Павліка «Віднесені любов’ю», після цього співак випустив альбом «Весілля в Карпатах».

Також авторству Віктора Павліка належить римейк популярного хіта «Город зеленого цвета», який здобув популярність серед українців та громадян країн СНД.

В 2015 році Віктор Павлік заснував новий гурт під назвою «Pavlik OverDrive». Спільно з учасниками групи співак випустив понад п’ятнадцять хітів в рок-версії. У 2018 році Віктор Павлік гучно відсвяткував 30-річчя з початку творчої кар’єри.

Особисте життя Віктора Павліка

4

Особисте життя співака є не менш яскравим, ніж його кар’єра. Перший раз Віктор Павлік одружився в досить юному віці. Його обраницею стала дівчина Лідія, з якою він познайомився під час навчання в ПТУ в Полтаві.

В 1984 році в подружжя народився син Олександр. Олександр пішов шляхом батька і також захоплюється музикою. З шестирічного віку він брав участь в концертах у Будинку культури. Щоб добитися успіху в творчій кар’єрі, Олександр Павлик ніколи не користувався прізвищем свого зіркового батька.

Син Віктора Павліка взяв участь в популярному шоу «Х-фактор», де запам’ятався глядачам талантом та технікою виконання. На жаль сімейне життя Віктора Павліка з дружиною не склалося. Вдруге він одружився в 1987 році на дівчині Світлані з Узбекистану. В них народилася донька Христина. Подружжя прожило в шлюбі вісім років.

Втретє Віктор Павлік одружився в 1999 році. Його обраницею стала Лариса Созаєва учасниця ансамблю Тернопільської філармонії, з якою вони часто виступали. В пари народився син Павло. В 2018 році стало відомо про страшну хворобу, з якою боровся син співака. Допомогу в лікуванні Віктор Павлік просив у своїх прихильників. Необхідну суму вдалося зібрати, однак рак повернувся і забрав життя молодого хлопця.

Влітку 2019 року стало відомо, що співак розлучився з дружиною Ларисою Созаєвою. Причиною стали нові стосунки Віктора Павліка з концертним директором Катериною Реп’яховою, якій на той момент було 25 років.

Згодом в інтерв’ю виконавець зізнався, що стосунки з новою коханою тривали три роки, і тоді коли він перебував в офіційному шлюбі з Ларисою Созаєвою. Однак, хвороба сина Павла і тривале лікування перешкоджали парі Віктора Павліка та Катерини Реп’яхової зійтися разом.

В червні 2020 року співак з концертною директоркою зареєстрували стосунки, однак пишного весілля не святкували, враховуючи горе, яке спіткало сім’ю Віктора Павліка. В 2021 році в подружжя народився син Михайлик. Весілля таки планують зіграти в листопаді цього року. Нещодавно подружжя показало обличчя свого сина Михайла, який як дві каплі води схожий на зіркового батька.

За словами Катерини Реп’яхової з колишньою дружиною Ларисою вона не спілкується. Проте, з дітьми від попередніх шлюбів Олександром та Христиною вона знайома та підтримує дружні стосунки.

Comments

.,.,.,.