Мультимедійні проектори Epson — широкий модельний ряд для будь-якого покупця

Мультимедійний проектор сьогодні є сучасним пристроєм, призначеним для передачі медіафайлів на проекційний екран з різних цифрових носіїв. У магазинах України можна побачити проектори різного призначення за різною вартістю від різних торгових марок. Вони активно використовуються у звичайному житті, для навчання чи роботи, а в деяких ситуаціях складають гідну конкуренцію дорогим плазмовим телевізорам.

На світовому ринку та в Україні проектори Epson є лідерами з продажу. Надійні, функціональні, потужні пристрої цієї торгової марки дозволяють виводити мультимедійні дані на інтерактивну дошку, проекційний екран або на будь-яку іншу поверхню, спеціально підготовлену для трансляції зображення. Усі проектори розділені за групами:

 1. Короткофокусні — це проектори, призначені для стельової/настільної установки, проекційне співвідношення яких дорівнює 1:1, при цьому важливо розуміти, що відстань або довжина проекції таких пристроїв може бути меншою або дорівнює ширини (а не діагоналі!) зображення.
 2. Універсальні — такі проектори ще називають «мобільними», можуть використовуватися як переносні/стаціонарні пристрої. Якщо це універсальний проектор Epson, встановити його можна в будь-якому зручному місці на малій/великій відстані від проекційного екрану — за допомогою кріплень на стіні або стелі, штатив, на полицю шафи або просто на стіл. Це мобільні пристрої, в комплект яких входить сумка для перенесення, що дуже зручно при їхньому транспортуванні на різні виїзні заходи.
 3. Ультракороткофокусні — це проектори, призначені для експлуатації в невеликих за площею приміщеннях (навчальних аудиторіях, кімнат для переговорів тощо), вони проектують картинку, діагональ якої не перевищує 77 дюймів за максимальної дальності проектування 40 см.
 4. Довгофокусні — проектори цієї групи максимально продуктивні, вони транслюють картинку на велику відстань. Довгофокусні проектори Epson зі змінним об’єктивом затребувані там, де джерело живлення розташоване на великій відстані від проекційного екрану (кінотеатр, зал для глядачів/лекційний зал, велика сцена тощо).

Існує ще маса інших параметрів, якими проектори різняться, одним з таких, наприклад, є спосіб формування картинки.

Які технології у проекторах відповідають за формування картинки?

Проектор інсталяційний лазерний

Розрізняють чотири основні типи проекційних технологій.

DLP

Проектори цього типу набули великої популярності у країнах колишнього СНД. До їх переваг відносять високий ступінь контрастності, компактність, якісну деталізацію тіней та чорного кольору, надійність та тривалу експлуатацію. До недоліків – ефекти мерехтіння та «райдуги».

LCD

На сучасному ринку японські проектори Epson з LCD технологією представлені широким модельним рядом. До їх переваг відносять:

 • низьку вартість;
 • реалістичність та стабільність картинки;
 • економне споживання електроенергії;
 • насиченість кольорів зображення.

До недоліків відносять: слабку контрастність, можливе виникнення ефекту «мозаїки» — пористої структури зображення.

CRT

Даною технологією проектування оснащені проектори, що характеризуються:

 • тривалим терміном експлуатації;
 • гарна якість зображення, що проектується;
 • якісна передача чорного кольору.

Як недоліки покупці відзначають великі габарити, складне встановлення, слабкий світловий потік. Також слід зазначити, що ціна проекторів Epson, оснащених технологією CRT, лежить вище за середній діапазон цін на подібні пристрої з іншими технологіями.

LCoS

У модельному ряді проекторів, що функціонують на базі новітньої технології LCoS, усі пристрої характеризуються передачею чіткого зображення, високоякісної передачі кольорів, відмінною контрастністю. До недоліків проекторів нового покоління відносять лише їхню високу вартість. Мультимедійні проектори нового покоління ідеально підходять для створення домашнього кінозалу, оскільки здатні передавати реалістичні та насичені, глибокі кольори, відрізняються відмінною контрастністю кольорів.

Купуйте проектор японської якості Epson у Києві чи іншому місті з доставкою по Україні в інтернет-магазині Showtime на сайті showtime.ua. У вашому будинку з’явиться високотехнологічний пристрій з широкими можливостями налаштування, з низьким рівнем шумів, безліч різноманітних роз’ємів для підключення всіх ваших девайсів, включаючи звукову систему і мультимедійний програвач.

Comments

.,.,.,.