Уродженка Тернопільщини Віталія Грицак написала патріотичну пісню та зібрала 38 тисяч гривень для ЗСУ

 У свої 22 роки Віталії Грицак вдалося зібрати за 1 годину онлайн-концерту 38 тисяч гривень на потреби Збройним силам України. Дівчина з Тернопільщини долучилась до допомоги армії та написала патріотичну пісню, яка стала інтернет-хітом. Більше на ternopil-trend.in.ua.

“Чом тобі, вороже, не спиться?”- новий інтернет хіт

Юна музикантка уродженка селища Коропець, що на Чортківщині Тернопільської області. Талант до музики в дівчини з’явився ще змалечку, в  5 років. Але це  не дивно, адже вся сім’я Віталії так чи інакше пов’язані з  музикою: мама є піаністкою, бабуся співає, а дідусь грає на гармошці. 

 Освіту дівчина здобула спочатку в Коропецькій мистецькій школі, про це повідомляється на сайті Тернопільщина. Згодом вступила до Тернопільського мистецького фахового коледжу імені Соломії Крушельницької, де навчалася у відділі Оркестрових струнних інструментів. Зараз дівчині 22 роки і вона є студенткою престижної Національної музичної академії України імені Петра Чайковського.

У березні 2022 року інтернетом почало ширитись відео, на якому Віталія Грицак виконує власну пісню “Чом тобі, вороже, не спиться?”. У своєму дописі у соціальній мережі Facebook дівчина прикріпила посилання на telegram-канал, у якому можна віднайти слова та акорди до пісенного твору. Дуже швидко відео збирало перегляди від користувачів й майже за 4 дні там нараховувалось близько 50 тисяч переглядів. Ця пісня була  написана задля того аби підняти патріотичний дух українців. 

Джерело: Офіційна сторінка Віталії Грицак у Facebook.

Послухати її  можна на офіційній сторінці Віталії Грицак у Facebook. Пісня в якомусь роді стала хітом та дуже швидко поширилася серед інтернет користувачів. На її виконання під різні музичні інструменти українцями можна натрапити на платформі Tiktok. Та це не перша пісня музикантки. Першою стала “Правда музиканта”,  у якій за словами Віталії, описані всі труднощі професії музиканта. Багато людей вважають що це зовсім не серйозна праця та надто легка, проте у своїй пісні, дівчина доводить, що це далеко не так.

Тепер у репертуарі Віталії вже налічується 2 пісні. Музикантка попри навчання,  бере активну участь у різноманітних творчих проєктах, так у 2019 році дівчина виступала на ранковому шоу “Сніданок з 1+1”, де виконала власне аранжування української народної пісні. Також була учасницею Молодіжного симфонічного оркестру України, з яким приймала участь в проєкті  “Ковчег “Україна”.

Благодійний онлайн-концерт Віталії Грицак

Війна неабияк змінила світогляд українців та багатьох мотивувала до допомоги.  Віталії Грицак вирішила допомогти тим, що вміє найкраще:

влаштувати благодійний концерт для шанувальників та підписників. 1 травня 2022 року відбувся онлайн-концерт дівчина разом із її 70-літнім  дідусем. На ньому Віталіна виконувала власні пісні під акомпанемент дідуся.

Джерело: Офіційна сторінка Віталіни Грицак у Facebook.

Завдяки цьому, вдалося зібрати 38 тисяч гривень на потреби армії. Ці кошти дівчина розподілила між волонтеркою, яка допомагає односельчанам Віталії, які перебувають на фронті та українським благодійним фондом “Землячки” який допомагає жінкам, що беруть участь  у воєнних діях. Концерт тривав близько години, проте за словами дівчини цього було вдосталь аби переміститись у дитинство та підняти собі настрій.

Comments

.,.,.,.